Коментар за потегот на муфтиите, втор ден нема ниту од ИВЗ ниту од Реџепи

Ден по неговото разрешување нема информација поради која причина Сулејман Реџепи треба да си замине од функцијата откако муфтиите со дво-третинско мнозинство гласаа за негова смена. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер