Дел од куќа изгоре во пожар во Прилеп

Дел од куќа изгоре во пожар вечерва во Прилеп.. Брзата интервенција на пожарникарите спречила ширење на огнот.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер