Шеќеринска: И СДСМ и ДУИ се за избори во првиот можен термин

Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шеќеринска не потврдува дали петти јули е датумот кој треба да биде компромисно решение за одржување на изборите.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер