Олеснувањето на рестрикциите на маса пред Владата

Евентуалното и се поизвесно извесно намалување на рестриктивните мерки веќе два часа се на маса пред Владата.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер