Сериозно намалување на рестрикциите на седницата на Владата

Сериозно намалување на рестрикциите попладнево ќе се најде на маса во Владата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер