Состојбата на Иван е стабилна, емотивна исповед на неговиот син

Иван Огненовски, првиот пациент во Македонија кому пред три дена му беше трансплантирано срце од починат донор е во стабилна состојба и се опоравува. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер