Финиш на случајот „Рекет“ – обвинителството убедено дека Јовановски и Јанева се виновни

Катица Јанева се уште е во филмот на “Чарлиевите ангели” – вака обвинителката Вилма Русковска ги почна завршните зборови за случајот “Рекет”. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер