Зоолошката градина Скопје, од денес е повторно отворена

По два и пол месеци под клуч, едно од најомилените места за забава и рекреација во главниот град – Зоолошката градина, од денес е повторно отворена за сите посетители. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер