Речиси 100.000 починати во САД од коронавирус , новото жариште е Јужна Америка

Насловната страница од последното издание на Њујорк Тајмс го обиколи светот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер