Бугарски новинар пронајден мртов покрај езеро

Бугарскиот новинар Георги Алексндров кој во петокот бил пронајден мртов во езерото Варна близу Аспарухово, се удавил имало и траги од паѓање ,но не и од насилство изјави денеска обвинителот од Варна, Чавдаров. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер