Владата во последен момент одлучува за полицискиот час

Владата во последен момент одлучува по препораката на Комисијата за заштита од заразни болести, дали ќе има празничен викенд карантин за граѓаните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер