Мицкоски потврди дека од надлежниот во МВР барал да се реши случајот „Теретана“

„Здраво. Би сакал да се слушнеме. Христијан Мицкоски!“ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер