Владата во последен момент ќе одлучува за полицискиот час, седницата закажана за во 17:00 часот

Владата во последен момент ќе одлучува по препораката на Комисијата за заштита од заразни болести, дали ќе има празничен викенд карантин за граѓаните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер