Извлечен автомобилот од Вардар кај „Систина“, во него немало луѓе

Љубопитни граѓани, полиција, пожарникари и нуркачи, кои се обидуваат да го лоцираат потонат автомобил во валканиот Вардар. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер