Трамп се шеташе во фабрика без маска, на сакал да го видат новинарите како ја носи

Сите со маски, освен Доналд Трамп. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер