Филипче: Животот постепено ќе се враќа во нормала најверојатно кон крајот на април

Кај притвореник во истражниот затвор Шуто Оризари кој вчера починал од срцев удар постхумно е утврдено присуство на коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер