ИВЗ се заканувa

Од ИВЗ негираат, велат дека не се работи за закана и обвинуваат дека изјавата на реисот Реџепи е извадена од контекст. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер