ЈСП со нов возен ред поради полицискиот час

Затекнати и неинформирани граѓани за новиот возен ред на ЈСП. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер