За викендот Македонија под целосен карантин

Корона кризата ја наметна социјалната дистанца како нов стил на живеење. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер