Како Tалат Џафери го минува денот по забраната за движење ?

Не се само обичните граѓани во своевиден карантин и стравуваат од глобалната пандемија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер