Стартуваше полицискиот час од 16 до 5 часот, издадени 27 илјади дозволи за движење

Веќе два часа продолжен полициски час во Македонија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер