Почина 27-годишната родилка од Куманово , новороденчето е добро

Почина 27-годишната родилка од Куманово позитивна на корона вирусот која пред една и пол недела на скопската Клиника за гинекологија и акушерство предвреме роди машко новороденче. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер