Чулев: Зголемен е бројот на полицајци на терен

Министерот Наќе Чулев упати и апел до граѓаните да ги почитуваат мерките, бидејќи борбата со вирусот е заедничка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер