Скопје се подготвува за поригорозниот полициски час, раздвижено во маркетите

Граѓаните утринава тргнаа да се снабдат со последните неопходни продукти, за, како што велат, да бидат подготвени за претстојниот порестриктивен полициски час. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер