ВМРО-ДПМНЕ со предлог мерки за помош на угостителите

Субвенции за платите, ослободување од кирии и давачки кон државата се дел од мерките кои ги предлага ВМРО ДПМНЕ до Владата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер