Бектеши: Не е вистина дека угостителите не ги користат мерките

Министерот за економија Крешник Бектеши контра угостителите. Вели дека не е време за уцени и сите мора да го понесат товарот од кризата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер