Донациите под лупа Државната комисија за спречување на корупција

Медицинската опрема која пристигнува како донација во земјава под лупа на антикорупциската комисија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер