Почина 45-годишен скопјанец заразен од коронавирус на пат кон болницата „8 септември”

Министерот Венко Филипче попладнево излезе со последните информации.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер