Петмина починати и 29 нови заболени од коронавирусот

Петмина починати и 29 ново заболени од коронавирусот е црниот биланс за изминатите 24 часа... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер