Независниот синдикат на полицијата бара поголема заштита на полицајците кои се на терен

52 Годишен припадник на полицијата вработен на граничниот премин Белановце со Косово е првиот починат од корона вирусот во редовите на МВР. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер