Голем метеж пред банките и маркетите денеска во Прилеп

Ниту дополнителните владини мерки ниту препораките на надлежните здравствени установи па и на локалните власти не се доволни за прилепчани за опасноста од ширењето на корона вирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер