Угостителските објекти во руралните средини продолжуваат да ги прекршуваат превентивните мерки

За четири дена државните инспектори ставиле клуч на 48 кафеани и ресторани кои работеле и покрај забраната. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер