Маркетите полни на ден пред новите рестриктивни мерки за превенција на коронавирусот

Заострувањето на мерките на Владата ги зголеми редовите пред маркетите, аптеките и банките. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер