Од среда полициски час од 16 часот, за викенд Македонија под целосен карантин

Од среда на сила нови поригорозни мерки во борбата со коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер