Од среда полициски час од 16 часот, за викенд Mакедонија под целосен карантин

Владата ги заостри мерките за движење на граѓаните на целата држава, од среда па секој следен работен ден луѓето нема да излегуваат од своите домови од 16 до 5 часот следниот ден. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер