Четири дена до истекот на рокот за одлука за одложување на кредитите

Бурни реакции во јавноста предизвика одлуката на банките да ги одложат ратите за кредитите, но не и каматите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер