САД во очекување најтажната недела од почетокот на пандемијата

САД ги очекува најтешката и најтажната недела за животите на повеќето Американци од почетокот на пандемијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер