Калеска-Ванчева: Мерките на Владата опфаќаат 250.000 работници, Мицкоски тера политикантство

Државата, сите институции се силно посветени на справување со здравствените и економски последици од коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер