Мобилната болница кај инфективна готова до следната недела

Кревети во големи шатори со пристап до електрична енергија, респираторни машини, тоалети. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер