Мобилната болница кај инфективна речиси готова

Мобилната болница во кругот на Инфективната клиника која што ќе се користи за згрижување на болни од коронавирусот е речиси готова. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер