Светот го живее четвртиот месец од почетокот на новата реалност, вирусот Ковид-19

Светот го живее четвртиот месец од почетокот на новата реалност. Светската здравствена организација изрази длабока загриженост за глобалната ескалација на коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер