МОН не отстапува – бројчана оценка треба да има за третото тримесечие во средните училишта

Професорската фела и министерството за образование во спрега за начинот на спроведување на онлајн наставата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер