Вознемирувачко видео: Двајца штипјани брутално тепаат девојка

Вознемирувачко видео утринава се појави на социјалните мрежи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер