Скопјанец заразен со Ковид-19 се шетал низ Охрид

Скопјанец позитивен на корона вирусот наместо да седи во самоизолација заминал во Охрид. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер