Заминал во болница да го земе телото на почината мајка, кога стигнал ја видел жива

37-годишниот Благојче од Кочани пред два дена заминал во кочанската болница да го земе телото на почината мајка, кога стигнал во болницата ја видел жива. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер