Коронавирусот ја однесе и десетата жртва во Македонија

Ноќеска на Инфективната клиника во Скопје од коронавирусот почина 65 годишна жена од струшко Лабуништа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер