Снежна покривка и минусни утрински температури на први април

Иако 10-тина дена сме официјално во пролетта, Скопје и Македонија утрово осамнаа под снежна покривка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер