Ангеловска: Имаме три сценарија за справување со последиците од корона вирусот

Министерството за финансии има три сценарија кои ги очекува од Корона кризата . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер