Прилепскиот пазар повторно се отвара за работа по едно неделната пауза

Од утре прилепскиот градскиот пазар ќе биде отворен и граѓа ните ќе можат да пазарат од понеделник до петок. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер