Јовановски: Потребни се дополнителни економски мерки

Откако претходно реагираше Сојузот на стопански комори, денеска и најголемата Стопанска комора со барање за дополнителни мерки за ублажување на економските последици од коронавирусот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер